Ogrody

 • Ogród w stylu angielskim

  Przytulne otoczenie, rustykalne dodatki i swobodna kompozycja kwiatowa - oto ogród dla miłośników naturalnego stylu życia, elegancji i prostoty. Ten projekt ogrodu inspirowany jest staroangielskim stylem w architekturze.
 • Ogród klasyczny

  Wspaniały projekt ogrodu z bujną , ciemnozieloną roślinnością. Elegancja połączona z sielanką. Ogród został założony za górskim zboczu. Znalazło się w nim miejsce na labirynty żywopłotów, których niebywały urok został podkreślony przez kremowe dodatki.
 • Nowoczesny ogród z basenem

  Nowoczesny ogród z basenem, z widokiem na zatokę - to projekt idealny dla miłośników nowocześnie zaaranżowanych przestrzeni.
 • Ogród w stylu japońskim

  Ogród w stylu japońskim to delikatność i minimalizm, zwieńczone indywidualnością. W takim ogrodzie musi znaleźć się miejsce na egzotyczne rośliny i dodatki, które przeniosą nas do Kraju Kwitnącej Wiśni.
 • Grill w ogrodzie

  Zabudowany grill to idealny pomysł na lato, jak i na nie co zimniejsze pory roku. Dodatkowo wyposażony w wędzarnię zrewolucjonizuje Waszą domową kuchnię. Tutaj pokazujemy przykład ogrodowej kuchni zaprojektowanej w klasycznym stylu.
 • Nawierzchnia z kostki brukowej

  Kostka brukowa nie jedno ma imię. Jest uniwersalnym materiałem do budowania nawierzchni w różnych wzorach i kolorach. Wystarczy odrobina wyobraźni i wiedzy na temat brukarstwa, by stworzyć dla Państwa projekt nawierzchni o kształtach idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb.

Marzysz o pięknym ogrodzie?
My możemy Ci pomóc!


Skontaktuj się z nami
Strona używa plików cookies
Ok