Siatka ogrodzeniowa

Sposobów na ogrodzenie naszej posesji czy działki jest bardzo wiele, choć wciąż na topie utrzymuje się prosta i łatwa w montażu siatka ogrodzeniowa. Przynosi nam ona wiele możliwości technicznych i może posłużyć nam nie tylko jako ogrodzenie wokół naszego terenu, ale również jako ograniczenie roślin przed kontaktem z zwierzętami, lub jako ogrodzenie wybiegu dla naszego psa. Mamy możliwość wyboru spośród wielu wzorów i kolorów, co czyni siatkę ogrodzeniową produktem atrakcyjnym i bardzo uniwersalnym.

Obecnie na rynku dostępne są przeróżne modele siatek ogrodzeniowych. Siatki powlekane z dodatkiem PCV są odporne na utlenianie i promieniowanie, dzięki czemu na dłużej zachowują ładny wygląd. Drut, z którego są stworzone jest najpierw ocynkowany, a następnie powleczony otuliną. Taki rodzaj siatki posiada wysokie walory estetyczne, dodatkowo jest trwały i niedrogi. Siatki ocynkowane, bez domieszki PCV są tańsze, aczkolwiek ulegają procesowi korozji. Są głównie wykorzystywane przy budowaniu zagród dla zwierząt, przy których nie koniecznie potrzebny jest drogi materiał. Wytrzymałość na odkształcenia sprawia, że są wciąż popularnym modelem. Najtańszym produktem są siatki leśne, używane w ogrodzeniu terenów leśnych, upraw przed zwierzyną, autostrad i dróg szybkiego ruchu, a także wykorzystywane w budownictwie do szybkiego zabezpieczenia terenu. W ofertach wielu producentów znajdziemy również siatki zgrzewane, przypominające siatki leśne, choć bardziej odporne i łatwiejsze w eksploatacji. Często możemy zauważyć ten model ogrodzenia przy zasadzonych drzewkach i uprawach, kiedy to ma ona zastosowanie ochronne przed szkodnikami.

Nasi specjaliści doradzą Państwu w doborze odpowiedniej siatki ogrodzeniowej i zadbają o jej poprawny montaż. Wykonają eleganckie podmurowanie, zainstalują słupki ogrodzeniowe, a także pomogą przy montażu bramy wjazdowej i furtki. Tak zbudowane ogrodzenie będzie z całą pewnością atrakcyjnym dodatkiem do naszej posesji i na długo pozostanie nienaruszone.

Siatki ogrodzeniowe wykorzystywane są współcześnie w sadownictwie, rolnictwie, leśnictwie, do ogrodzeń posesji, działek rekreacyjnych i przemysłowych, a także do ogrodzeń obiektów sportowych. Mają bardzo szerokie zastosowanie, wysokie walory estetyczne i użytkowe. Siatki ogrodzeniowe są niezwykle proste w montażu i utrzymaniu, a dodatkowo na ich korzyść przemawia atrakcyjność cenowa. Nasza firma zadba o pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a także zamontuje ogrodzenie i naprawi wszelkie ubytki w ogrodzeniu już założonym. W naszych pracach wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, z których będą Państwo zadowoleni w 100 procentach. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji.

Strona używa plików cookies
Ok